Niebanalna impreza firmowa – inspiracje

Imprezy firmowe są jednym z najlepszych narzędzi PR-owych. Sprawdzą się zarówno, jeśli chcesz zintegrować zespół pracowników, jak i kiedy szukasz sposobu na promowanie firmy oraz zamierzasz zbudować dobre relacje z kontrahentami. Pomyśleć by można, że zorganizowanie takiego eventu to pestka. Ot, wystarczy wynająć salę w restauracji, zaprosić gości i… już. Prawda? Niestety – nieprawda.

Business Audience

Dziś eventy firmowe stały się standardem. Jeśli chcesz, by Twoja impreza zapadła gościom w pamięć, musisz wyjść poza nudne i oklepane ramki i zaplanować coś wyjątkowego. Jak to zrobić?

Wyjdź poza standard

Jak wygląda standardowa impreza firmowa? W zależności od okazji i charakteru, na uczestników zazwyczaj czeka prezentacja lub pogadanka połączona z pokazem slajdów, a potem bankiet lub mniej formalne spotkanie przy dobrym jedzeniu. Oczywiście, nie negujemy wartości obu elementów. Chcąc jednak dostarczyć gościom ciekawszych i lepiej zapadających w pamięć atrakcji, warto pomyśleć o czymś innym.

Przykłady? Zamiast opowiadać o nowym produkcie Twojej firmy, pozwól uczestnikom przetestować go w praktyce – niech go dotkną, obejrzą i poznają jego właściwości na „własnej skórze”. Im więcej zmysłów zaangażujesz, tym większa szansa na to, że prezentacja zostanie zapamiętana. A może w ogóle przygotujesz dla gości imprezy warsztaty praktyczne? Dobrze zaplanowane, zapewnią doskonałą rozrywkę i przełożą się pozytywnie na Twój wizerunek, a także na sprzedaż. By zrealizować taką imprezę, wystarczy nawet standardowa sala konferencyjna. Łódź i okolice mają ich do zaoferowania wiele. Wybierz zatem ciekawą lokalizację i poszukaj sposobu na aktywizację uczestników.

Wybierz niebanalną lokalizację

Koniecznie zadbaj o to, by Twój event odbył się w atrakcyjnym otoczeniu. Najlepsze będą miejsca, które zapewniają szereg atrakcji – na przykład położone w pobliżu cenionych obiektów wellness & SPA. Właśnie dlatego, gdy chodzi o imprezy firmowe, Łódź oraz środkowa Polska w ogóle cieszą się dużą popularnością.

To w tym regionie znajduje się choćby Uniejów – zapewniający kameralną atmosferę oraz dostęp do jednych z najlepszych w Polsce term. Tu uczestnicy imprezy mogą udać się po długim dniu szkolenia lub świetnie się bawić podczas popołudniowej bądź wieczornej integracji. Jako że w miejscowości tej nie brakuje atrakcyjnych i niebanalnych sal konferencyjnych – usytuowanych m.in. we wnętrzach zabytkowego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Zagrody Młynarskiej czy Kasztelu Rycerskiego – Uniejów jest coraz chętniej wybieraną przez klientów biznesowych lokalizacją na różnego rodzaju eventy.

Reasumując, jeżeli chcesz zrobić wrażenie na uczestnikach imprezy firmowej, zadbaj o atrakcyjny i wychodzący poza dobre znane schematy program i urządź ją w miejscu gwarantującym komfort podczas szkolenia i wiele dodatkowych rozrywek. To najlepsza recepta na sukces.

Po więcej informacji zapraszamy na www.konferencje-uniejow.pl/sale-konferencyjne-blisko-lodzi.html

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *