Jak wygląda dobra oferta pracy?

Każdy przedsiębiorca, który potrzebuje nowego podwładnego z kwalifikacjami ma świadomość, że powinien zbudować ofertę pracy. Od metody jej napisania, zaprezentowania zalet firmy i warunków pracy zależy, kto prześle swoje CV. Jak musi wyglądać dobrze opracowane ogłoszenie?

W ostatnim czasie bezrobotni szukają zajęcia w internecie, ponieważ nie trwa to długo i jest darmowe. Dlatego też korporacje najczęściej propozycje zatrudnienia dodają na portalach do tego stworzonych.

Niestety nie za każdym razem znaleźć można niezbędne informacje. A prawda jest taka, że dla przyszłego pracownika znaczenie ma mnóstwo drobiazgów. Po pierwsze wolny etat, wynagrodzenie, warunki pracy, typ umowy, nazwa i lokalizacja firmy, powierzone zadania i oczekiwania kierownika.

Podsumowując, pracodawca musi wiedzieć, że sposób przygotowania oferty pracy świadczy o całej firmie. Jeśli wpisze za mało danych może odstraszyć kompetentnych specjalistów i spowodować, że zgłoszą się osoby przeciętne i niechętne do długofalowej współpracy.

red. Justyna Błahut
ecodomu.eu

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *